Niedziela 21 listopada 2021r. – Ogłoszenia

Uroczystość Chrystusa Króla

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu – rozpoczęcie nowego roku liturgicznego, czasu oczekiwania na nadejście naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa.
  3. Możemy jeszcze zapisywać na wypominki roczne za naszych zmarłych, wypraszając im dar pokoju wiecznego.
  4. Dzisiaj na Sumie poświęciliśmy Opłatek na nasz stół wigilijny. Opłatek można będzie nabywać przy wyjściu z naszego kościoła, w zakrystii, a także w kancelarii.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Mały Gość Niedzielny z lampionem adwentowym, Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się i Gość Niedzielny z płytą, filmem o ks. Janie Machu, który został wczoraj beatyfikowany. Jest też publikacja o naszym kościele.
  6. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Rodziny potrzebujące z naszej parafii.
  7. W czwartek 25 listopada Koło Naukowe Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku zaprasza na 43 Sympozjum, pt. „Przeniknięci Blaskiem Świętości”, dziedzictwo bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego i bł. Matki Róży Czackiej. Bliższe informacje są na plakacie przy wyjściu.
  8. W dniach od 28 lipca do 8 sierpnia 2022r. organizujemy autokarową pielgrzymkę do Włoch. W programie m.in. Padwa, Asyż, Rzym, Pompeje, San Giorai Rotondo. Więcej informacji u ks. Łukasza.