Niedziela 12 września 2021r. – Ogłoszenia

XXIV Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym Roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci klas IV, których dzieci przystąpią do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  2. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chciejmy sobie uświadomić jak wielkie znaczenie dla zbawienia ma Krzyż Święty.
  3. Ten tydzień przeżyjemy jako Tydzień Wychowania. Zapraszamy na wspólną modlitwę w tym tygodniu dzieci, młodzież, nauczycieli i Rodziców. Dzieci będą mogły skorzystać ze spowiedzi na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
  4. W sobotę 18 września święto Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Wypraszajmy dla siebie i innych potrzebne łaski i moc Ducha Świętego.
  5. Jutro 13 dzień września – na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją w naszym kościele zapraszamy na godz. 20:00.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, Gość Niedzielny – numer specjalny poświęcony jest naszym błogosławionym, jak też Gość Extra. Rodzice dzieci 6-letnich naszego przedszkola mogą nabywać podręczniki dla dzieci w naszej parafii, jak też kandydaci do bierzmowania – indeksy dla bierzmowanych. Udało nam się wydać skromną publikację o dziejach naszej parafii i świątyni z okazji przypadającej 30 rocznicy powstania naszej parafii – cena 10zł.
Folder – informator parafialny (historia parafii i kościoła)
Podręcznik do nauki religii dla dzieci 6-letnich