Niedziela 29 sierpnia 2021r. – Ogłoszenia

XXII Niedziela zwykła

  1. Przypominamy o pielgrzymce do Skępego – bliższe informacje są na tablicy ogłoszeń. Przypominamy również o możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19 dzisiaj w Ratuszu Miejskim.
  2. Rozpoczyna się nowy rok szkolny, zachęcamy rodziców, aby zainteresowali się sprawami edukacyjnymi swoich dzieci, bo to właśnie rodzice są pierwszymi nauczycielami i wychowawcami.
  3. Pierwszy września to również kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Polećmy w tym dniu w naszych modlitwach tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Pragniemy rozpocząć odwiedzanie naszych chorych w piątek. Jeżeli ktoś będzie wyrażał na to zgodę, to prosimy tych chorych zgłosić w tym tygodniu. Chorych odwiedzimy od godz. 8:00. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Od przyszłej niedzieli powracamy do odprawiania Mszy Świętej o godz. 16:00.
  6. Dzisiaj spotkanie różańcowe o godz. 17:15.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – nowy numer Małego Gościa Niedzielnego, Rycerz Niepokalanej, a w Gościu Niedzielnym przeczytamy, jak wyglądała edukacja w starożytnym Izraelu i do jakiej szkoły chodził Pan Jezus.