Niedziela 22 sierpnia 2021r. – Ogłoszenia

XXI Niedziela zwykła

  1. W tym tygodniu w czwartek 26 sierpnia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, której dziękujemy za Jej opiekę nad naszym narodem. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  2. 6 września spod płockiej fary wyruszy 170 piesza Pielgrzymka do Skępego, w której dziękujemy Matce Bożej za ocalenie Płocka przed straszliwą zarazą, która panowała 170 lat temu. O zapisach i bliższych informacjach możemy dowiedzieć się z plakatu na tablicy ogłoszeń.
  3. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, a w Gościu Niedzielnym – jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.
  4. Komunikat Prezydenta Miasta Płocka:
    W niedziele 22 sierpnia i 29 sierpnia w budynku ratusza, przy Starym Rynku, będzie działał punkt szczepień przeciwko COVID-19. Będzie tam można przyjąć jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson. Zaszczepić może się każdy, kto skończył 18 lat. Nie trzeba się wcześniej rejestrować, wystarczy przyjść do punktu szczepień z dowodem osobistym lub innym dokumentem tożsamości. Szczepienia rozpoczynają się o godz. 10:00 i będą trwały do godz. 17:00 albo do wyczerpania dawek szczepionki. Akcję organizuje Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ProVita we współpracy z Urzędem Miasta Płocka.