Niedziela 1 sierpnia 2021r. – Ogłoszenia

XVIII Niedziela zwykła

  1. Rozpoczął się sierpień, miesiąc wielkich wydarzeń historycznych, rocznic patriotycznych i świąt maryjnych, od wielu już lat ogłaszany przez Episkopat Polski jako miesiąc abstynencji. Zachęcamy więc wszystkich ludzi dobrej woli, aby podjęli zobowiązania abstynenckie i ofiarowali je w intencji wszystkich uzależnionych i ich Rodzin.
  2. W piątek 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Również w piątek wyruszy 40 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, porządek już wcześniej ogłaszaliśmy. Można zapisywać się na Duchową Pielgrzymkę i od najbliższego piątku do 13 sierpnia zapraszamy na Apele Jasnogórskie na godz. 20:30.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odprawimy Różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców kościoła.
  5. Ofiar na prace przy kościele w lipcu wpłynęło od 47 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 4980zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, a w Gościu Niedzielnym czego możemy się nauczyć od św. proboszcza z Ars Jana Vianneya.
  7. Wystawa – Życie i śmierć św. Maksymiliana Kolbego w naszym kościele będzie około miesiąca. Przed i po Mszach Świętych w dni powszednie i w niedzielę zachęcamy do zatrzymania się przy św. Maksymilianie, by uświadomić sobie jego drogę do świętości.