Niedziela 20 czerwca 2021r. – Ogłoszenia

XII Niedziela zwykła

  1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy Świętej o godz. 18:00 – serdecznie zapraszamy.
  2. W czwartek uroczystość św. Jana Chrzciciela. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  3. W tym tygodniu zakończenie Roku Szkolnego. Serdecznie dziękujemy za owocną pracę wszystkim katechetom. Bóg daje nam teraz czas wakacji, chciejmy go wykorzystać na pogłębienie swojej wiedzy o Jezusie Chrystusie, a szczególnie na ożywienie swojej wiary w Jego zbawczą moc.
  4. Komunikat Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego:
    W niedzielę 20 czerwca br. w budynku ratusza, przy Starym Rynku, będzie działał punkt szczepień przeciwko COVID-19. Będzie tam można przyjąć jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson. Zaszczepić może się każdy, kto skończył 18 lat. Nie trzeba się wcześniej rejestrować, wystarczy przyjść do punktu szczepień z dowodem osobistym lub innym dokumentem tożsamości. Szczepienia rozpoczynają się o godz. 10:00 i będą trwały do godziny 19:00 albo do wyczerpania dawek szczepionki. Akcję organizuje Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ProVita we współpracy z Urzędem Miasta Płocka.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, a w nim naklejka na auto lub rower, Gość Niedzielny i dodatek – tekst litanii do św. Józefa z nowymi wezwaniami. Można też nabywać albumy.