Niedziela 6 czerwca 2021r. – Ogłoszenia

X Niedziela zwykła

  1. Nabożeństwa czerwcowe, na które zapraszamy, odprawiamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  2. W najbliższy czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała – na Mszę Świętą zapraszamy na godz. 18:00. Po Mszy Świętej będzie procesja Eucharystyczna w naszym kościele, a po procesji poświęcimy wianki z pierwszych kwiatów i ziół leczniczych, modląc się jednocześnie o opiekę nad plonami i dobre urodzaje.
  3. W piątek, po zakończeniu Oktawy Bożego Ciała, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę  – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W piątek, jak słyszeliśmy z dzisiejszego listu Episkopatu, odmówimy akt poświęcenia Polski Sercu Jezusa.
  4. Ofiar na prace przy naszym kościele w maju wpłynęło od 67 Rodzin, przekazaliśmy ofiarę w kwocie 9040zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej i albumy.
  6. Jutro, poniedziałek 7 czerwca, to 30 rocznica pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w Płocku. Dlatego jutro zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną za pobyt Jana Pawła II w Płocku na godz. 18:00 do naszej świątyni, pod którą kamień węgielny właśnie poświęcił Jan Paweł II będąc w Płocku. Po Mszy Świętej odtworzymy kazanie Jana Pawła II, które wygłosił On do nas w 1991 roku w Płocku.