Niedziela 23 maja 2021r. – Ogłoszenia

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy o godz. 17:30.
  2. Jutro drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, czyli święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  3. Następna niedziela to uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Niedziela ta kończy okres spowiedzi wielkanocnej.
  4. W środę 26 maja Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach wypraszając dla nich Bożą opiekę, a dla zmarłych łaskę wiecznego zbawienia.
  5. Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. Dzieci te będą się spotykały jeszcze w poniedziałek, wtorek i środę na Mszy Świętej o godz. 18:00. Zdjęcia grupowe i pojedyncze dla tych dzieci będą robione jutro, w poniedziałek o godz. 16:30. Wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie tych dzieci, wyrażamy słowa wdzięczności.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Mały Gość Niedzielny z wizerunkiem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Gość Niedzielny i w nim dodatek o Kardynale Stefanie Wyszyńskim – Duszpasterz i mąż stanu. Można też nabywać albumy.
  7. 19 czerwca organizujemy autokarową pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Świętej Lipki – jednodniową. Więcej informacji i zapisy u ks. Łukasza i w kancelarii parafialnej.