Niedziela 25 kwietnia 2021r. – Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkanocna

  1. Jak ogłaszaliśmy w najbliższy czwartek 29 kwietnia przeżyjemy w naszej parafii spotkanie – nabożeństwo ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 będzie konferencja, którą poprowadzi znany nam ks. Grzegorz Zakrzewski, a po niej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Na to wspólne nabożeństwo wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  2. Od soboty rozpoczyna się maj i nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny, które każdego dnia odprawiać będziemy o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Najbliższa sobota to również pierwsza sobota miesiąca – Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00, a po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  4. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, módlmy się za kapłanów i prośmy o dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego, również z naszej parafii.
  5. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Gość Niedzielny i też album z pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w Polsce w 30 rocznicę.