Niedziela 11 kwietnia 2021r. – Ogłoszenia

II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej po Mszy Świętej o godz. 16:00. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. We wtorek 13 dzień kwietnia, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  3. Niedziela Miłosierdzia Bożego – warto zadać sobie pytanie, czy już skorzystałem ze spowiedzi wielkanocnej i czy pomogłem innym ten obowiązek wypełnić? Człowiek może żyć w pokoju Bożym tylko wtedy, gdy doświadczy Bożego Miłosierdzia.
  4. Od 15 kwietnia w płockich parafiach rozpoczyna się cykl spotkań ze Zmartwychwstałym – jest to krótka konferencja i adoracja. Bliższe informacje są na plakacie. W naszej parafii to nabożeństwo przeżyjemy 29 kwietnia.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny oraz album w 30 rocznicę pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w Polsce, z przemówieniami – również z pobytu w naszym mieście Płocku, w cenie 25zł. Można zabrać też ze sobą maseczki.