Niedziela 14 lutego 2021r. – Ogłoszenia

VI Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. W środę Popielec, rozpoczyna się Wielki Post. W Środę Popielcową obowiązuje nasz post ścisły, a więc jakościowy i ilościowy. Jakościowy, czyli wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i ilościowy, czyli dwa posiłki skromne i jeden do syta. Post Ścisły obowiązuje również w Wielki Piątek, a w piątki przez cały rok obowiązuje post jakościowy. W Wielkim Poście obowiązuje również zakaz organizowania i uczestniczenia w zabawach. Msze Święte w Środę Popielcową o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. Rozpoczynamy też nabożeństwa wielkopostne: w piątek Droga Krzyżowa o godz. 16:30 z udziałem dzieci i o godz. 17:30 dla dorosłych i młodzieży; Gorzkie Żale odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17:30.
  3. Dzisiaj, jak ogłaszaliśmy, naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć Laurę Paczułę w zakupie dla niej leku. Bóg zapłać.
  4. W czwartek 18 lutego o godz. 19:00 Msza Święta o Duchu Świętym – zaprasza Odnowa w Duchu Świętym.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny.