Niedziela 24 stycznia 2021r. – Ogłoszenia

III Niedziela zwykła

  1. Zakończyliśmy nasze kolędowanie. Z racji oczywistych było ono inne niż dotychczas. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w taką formę kolędowania się włączyli. Spotkania z Chrystusem podczas Eucharystii – bo w takiej formie chciał pozostać wśród nas – i zaproszenie Go do naszych Rodzin, to znak naszej otwartości na Bożą Opatrzność i wspólne pielgrzymowanie z Chrystusem po naszych drogach. W takich spotkaniach kolędowych wzięło udział, procentowo – 35 procent Rodzin z naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za taką frekwencję i również za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Życzymy trwania przy Chrystusie i niech On Wam błogosławi – Szczęść Boże!
  2. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: w Gościu Niedzielnym o Franciszku Salezym – świętym, który zrozumiał znaczenie prasy, zanim ktokolwiek o mediach usłyszał; a w Małym Gościu Niedzielnym dodatek specjalny – podstawka pod smartfona.