Niedziela 1 listopada 2020r. – Ogłoszenia

Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. Jutro – Dzień Zaduszny – Msze Święte odprawiamy o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. O godz. 17.15 pomodlimy się za naszych zmarłych, którzy w tym roku odeszli od nas i za tych których wspominamy w wypominkach jednorazowych i za nich o godz. 18.00 odprawimy Mszę Św.
  2. Włączając się w ogólnopolską akcję: Różaniec do granic Nieba – od 1 do 8 listopada zapraszamy na modlitwę Różańcową po Mszy Św. o godz. 18.00 w intencji Dzieci Poczętych, a nienarodzonych, modlitwą ogarniając trudne sprawy naszej Ojczyzny. Również we wtorek po Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy się modlić za wszystkich ofiarodawców naszego kościoła.
  3. Ofiar na potrzeby naszego kościoła w październiku wpłynęło od 73 rodzin. Przekazaliśmy ofiarę w kwocie 8.680 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich Rodziców.
  5. Ojciec Święty Franciszek uzyskanie odpustu za naszych zmarłych przedłużył na cały listopad. Być w stanie łaski uświęcającej pobożnie nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych – to warunki uzyskania odpustu dla nich.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – a w Gościu Niedzielnym – o czyśćcu, który jest przejawem miłosierdzia Bożego i o duszach, którym możemy pomóc.
  7. Za tydzień po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.