Niedziela 20 września 2020r. – Ogłoszenia

XXV Niedziela zwykła

  1. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12:00 dzieci naszej parafii przeżyją Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych. Dla tych dzieci jutro odbędzie się spotkanie o godz. 16:00, a w piątek dla nich i ich Rodzin będzie spowiedź od godz. 17:00.
  2. Przypominamy, że w dniach od 11 do 18 lipca 2021r. organizujemy pielgrzymkę do Chorwacji. Informacje u ks. Łukasza.
  3. Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci pierwszokomunijne będą spotykały się od poniedziałku do środy na Mszy Świętej o godz. 18:00. Dla tych dzieci jutro, w poniedziałek będą robione zdjęcia grupowe i pojedyncze. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tych dzieci do Pierwszej Komunii Świętej wyrażamy słowa podziękowania.
  4. Zgodnie z poleceniem ks. Biskupa ofiary złożone w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, a w Gościu Niedzielnym – o mediach społecznościowych, ale też rozmowa z autorem książki „Życie po śmierci” na temat tak zwanej śmierci klinicznej – czy jest to przejaw łaski, czy iluzja?