Niedziela 5 lipca 2020 – Ogłoszenia

XIV Niedziela zwykła

  1. Przypominamy – w lipcu i sierpniu nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 16:00, a kancelaria parafialna czynna jest we wtorek, środę i piątek.
  2. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców, którzy swoimi ofiarami wspierają prace przy naszym kościele.
  3. W najbliższą środę od godz. 19:00 do 21:00 będziemy modlić się w intencjach małżeństw i rodzin. Będzie to okazja, aby prosić o potrzebne łaski w modlitwie różańcowej oraz trwaniu na adoracji. Adorację zakończy zaś różaniec mężczyzn o godz. 21:00.
  4. W najbliższy czwartek o godz. 18:00 odprawimy Mszę Świętą w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla naszych Rodzin i Ojczyzny naszej.
  5. Ofiar na prace przy naszym kościele w czerwcu wpłynęło od 79 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 8720zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Miłujcie się, Różaniec, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z artykułem o niezwykle silnej więzi braci Ratzingerów – papieża Benedykta i jego brata.