Niedziela 14 czerwca 2020r. – Ogłoszenia

XI Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców, których dzieci przygotowują się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy Świętej o godz. 18:00 – serdecznie zapraszamy.
  3. W najbliższy czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, na Mszę Świętą zapraszamy na godz. 18:00. Po Mszy Świętej będzie procesja Eucharystyczna w naszym kościele, a po procesji poświęcimy wianki z pierwszych kwiatów i ziół leczniczych, modląc się jednocześnie o opiekę nad plonami i dobre urodzaje.
  4. W piątek, po zakończeniu Oktawy Bożego Ciała, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  5. Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej ?Musicum? w Płocku prowadzi nabór chętnych do nauki gry na organach kościelnych i fortepianie. Zapraszamy serdecznie młodzież od 12 roku życia oraz dorosłych, zarówno chłopców, jak i dziewczęta, Panie i Panów. Przesłuchania odbędą się 20 czerwca br. o godz. 10.30 oraz 19 września br. o godz. 10.30 w siedzibie Instytutu w Płocku. Szczegóły na stronie internetowej musicum.pl.
  6. Zapraszamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Różaniec, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z artykułem „O Przeistoczeniu i realnej obecności Ciała i Krwi Chrystusa w chlebie i winie”.