Niedziela 6 października 2019r. – Ogłoszenia

XXVII Niedziela zwykła

  1. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  2. Przypominamy, dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców.
  3. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy o godz. 17:15.
  4. Zbliża się listopad, na wypominki roczne lub jednorazowe można już zapisywać za naszych.
  5. W płocku rozpoczynają się Dni Kultury Chrześcijańskiej. Program spotkań w tych dniach, jak i 7. Bieg Papieski z bliższymi informacjami wywieszony jest na plakatach przy wyjściu z kościoła.
  6. Ofiar na pracę przy naszym kościele we wrześniu wpłynęło od 117 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 12680zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. W przyszłą niedzielę 13 października będziemy obchodzić Dzień Papieski. W tym dniu ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na stypendia dla dzieci i młodzieży uzdolnionej, tak zwane Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  8. W przyszłą niedzielę przeżyjemy w naszej parafii Odpust. Msze Święte według porządku niedzielnego. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 17:15. O godz. 18:00 odprawimy Sumę Odpustową w drugą rocznicę poświęcenia naszego kościoła, podczas której poświęcimy nową figurę Matki Bożej Fatimskiej wykonaną z granitu, która stanie we wieży naszego kościoła i po Sumie będzie procesja fatimska w naszym kościele.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Gość Niedzielny i artykuł ? O tym, jak św. siostrę Faustynę widział jej kierownik duchowy ks. Michał Sopoćko. Również w przyszłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego nasi ministranci i schola będą sprzedawać kremówki Papieskie, a ofiary będą wsparciem wakacyjnego wyjazdu.
Płockie Dni Kultury Chrześcijańskiej 2019 – Program