Niedziela 29 września 2019r. – Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła

  1. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców.
  3. Dzisiaj spotkanie Różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00, a na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00 ? nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Matyi Panny.
  5. We wtorek rozpoczyna się październik i nabożeństwa różańcowe, które odprawiać będziemy o godz. 17:15. Zachęcamy do codziennego odmawiania różańca, czy to we wspólnocie parafialnej, czy też indywidualnie. We wtorki w sposób szczególny zapraszamy dzieci, a szczególnie przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  6. Od najbliższego piątku 4 października będziemy odprawiać po nabożeństwie różańcowym Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej, przygotowując się do odpustu parafialnego w dniu 13 października.
  7. Zbliża się listopad, możemy zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
  8. W dniu 5 października, w sobotę o godz. 12:00 rozpocznie się Różańcowe Jerycho i trwać będzie do godz. 12:00 w niedzielę 6 października. Przed Najświętszym Sakramentem modlić się będziemy oddając Bogu przez Ręce Najświętszej Maryi Panny cały świat, a w szczególności nasz kraj. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  9. Przypominamy o pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach od 12 do 20 lutego 2020r. i zachęcamy do zapisywania się na tę pielgrzymkę.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z historią obrazu Królowej Różańca Świętego w Pompejach i Gość Niedzielny z margaretką ? modlitwą za kapłanów. Można też nabywać Kalendarze Rolników z wieloma praktycznymi radami.