Niedziela 4 sierpnia 2019r. – Ogłoszenia

XVIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. We wtorek 6 sierpnia wyruszy 38 piesza pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Można jeszcze zapisywać się na pielgrzymkę duchową i od najbliższego wtorku do 13 sierpnia zapraszamy na Apele Jasnogórskie na godz. 20:30.
  3. We wtorek to również święto Przemienienia Pańskiego ? ukazujące, że Chrystus jest Bogiem i zapewnia nam życie wieczne przez swoją śmierć i zmartwychwstanie. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. Ofiar na prace przy naszym kościele w lipcu wpłynęło od 96 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 10400zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec w intencji ofiarodawców, którzy składają ofiary na prace przy naszym kościele.
  6. W sobotę 10 sierpnia zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od godz. 13:00 do 15:00 w intencji naszej Ojczyzny, a szczególnie naszego miasta Płocka. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie mężczyzn do modlitwy o Bożą opiekę, poszanowanie praw i godności człowieka w naszej Ojczyźnie i naszym mieście.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z artykułem ? o ekonomii nieba, wybór dóbr prawdziwych.