Niedziela 9 czerwca 2019r. – Ogłoszenia

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  2. W czwartek 13 dzień czerwca ? na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją w kościele zapraszamy na godz. 20:00.
  3. Dobiega końca Rok Szkolny i Katechetyczny. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi przed zakończeniem roku, a w najbliższą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 9:00 i 10:30, by podziękować Bogu za miniony Rok Szkolny.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy czas spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej.
  5. Jutro drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, czyli Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  6. Dzisiaj na Sumie uroczyście wprowadzimy Relikwie św. Kaspra ? założyciela Wspólnoty Krwi Chrystusa. Relikwie te można będzie też zabrać do domu, by jedną dobę modlić się wspólnie z Rodziną. Kto byłby chętny, to można zgłaszać się do członków Wspólnoty Krwi Chrystusa przy naszej parafii.
  7. Dnia 22 czerwca odbędzie się pielgrzymka na Jasną Górę dla mężczyzn ? Oblężenie Jasnej Góry. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Kontakt i bliższe informacje są wywieszone w gablocie przy wyjściu z kościoła.
  8. Naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a w Gościu Niedzielnym ? płyta z przemówieniami papieża Jana Pawła II z pierwszej pielgrzymki do Polski ? jak bardzo są aktualne słowa dziś sprzed 40 lat.