Niedziela 2 czerwca 2019r. – Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Dzisiaj po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
 2. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00, również po Mszy Świętej o godz. 18:00 odprawiamy Nowennę do Ducha Świętego.
 3. Dzisiaj obchodzimy Święto Dziękczynienia za dar Świątyni Opatrzności Bożej ? jako wotum narodu Polskiego. W przyszłą niedzielę naszymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć tę budowę.
 4. Wydział ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej Płockiej zaprasza do katedry płockiej na czuwanie w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego 8 czerwca 2019r. Wspólną modlitwę rozpoczniemy o 19:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. W programie także konferencja, modlitwa uwielbienia Boga z odnowieniem przyrzeczeń sakramentu chrztu świętego. Czuwanie zakończy Eucharystia o 21:00, której będzie przewodniczył ks. Marek Jarosz, rektor WSD w Płocku.
 5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich Parafian na wspólne czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę 8 czerwca na godz. 22:00. Program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
 6. 9 czerwca naszymi ulicami Płocka przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Bliższe informacje są na plakatach, a przy wyjściu można zabrać ulotki z informacjami.
 7. Dzisiaj, jak ogłaszaliśmy naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć działalność hospicjów, które prowadzi Caritas.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00.
 9. Ofiar na prace przy naszym kościele w maju wpłynęło od 92 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 9450zł. Bóg zapłać.
 10. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy Różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców, którzy swoimi ofiarami wspierają prace przy naszym kościele.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny ze specjalnym dodatkiem poświęconym pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do Ojczyzny. Można również nabywać album z pierwszej wizyty Jana Pawła II w naszej Ojczyźnie.