Niedziela 7 kwietnia 2019r. – Ogłoszenia

V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców.
  2. W ubiegłą niedzielę składaliśmy ofiary, które są wsparciem Rodzin potrzebujących z naszej parafii. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 1502,54zł. Bóg zapłać.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na dekorację Grobu Pańskiego.
  4. Ofiar na prace przy naszym kościele w marcu wpłynęło od 95 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 10660zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. W sobotę 13 dzień kwietnia, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  6. Za tydzień Niedziela Palmowa, od której rozpoczynamy obchody Wielkiego Tygodnia. Na początku każdej Mszy Świętej poświęcimy palmy, które przypominają nam uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy. Uroczyste poświęcenie palm będzie na Mszy Świętej o godz. 10:30. Na tę Mszę Świętą w sposób szczególny zapraszamy wszystkie dzieci z palmami.
  7. Kończymy dzisiaj nasze Rekolekcje parafialne. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w przeżycie naszych rekolekcji. Serdeczne Bóg zapłać dla Rekolekcjonisty. Ks. Adam Kurasz zgadzając się na prowadzenie naszych rekolekcji dzielił się mądrością wartości naszej wiary, gdzie Chrystus pozostał z nami w swoich sakramentach, które nas zawsze ubogacają, uwalniają i otwierają na Chrystusa, który jest zawsze z nami, aby zbawić. Serdeczne Bóg zapłać ks. Adamie. A na zbliżające się święta Zmartwychwstania Chrystusa życzymy otwartości na Jego mądrość i zawierzenie, że w Nim jest prawdziwe zwycięstwo. Na każdy trud dnia niech Bóg błogosławi ? Szczęść Boże.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a w Gościu Niedzielnym bezpłatny dodatek ? płyta z filmem o św. Ignacym Loyoli, założycielu Jezuitów. Można też nabywać Baranka Wielkanocnego do święconki wielkanocnej, a ofiary są wsparciem dzieł, które prowadzi Caritas.