Niedziela 5 sierpnia 2018r. – Ogłoszenia

XVIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. W niedzielę 19 sierpnia w Sanktuarium św. Stanisława Kostki w Rostkowie odbędą się Diecezjalne Uroczystości św. Stanisława Kostki z okazji 450 rocznicy śmierci świętego. Młodzi, którzy chcieliby wziąć udział w tych uroczystościach serdecznie prosimy, aby się zgłaszali na tę pielgrzymkę autokarową. Bliższe informacje są wywieszone w gablocie.
  3. Serdecznie zapraszamy na Apele Jasnogórskie na godz. 20:30 od najbliższego poniedziałku do 13 sierpnia.
  4. Jutro, w poniedziałek 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego, które ukazuje Chrystusa jako Syna Bożego, który podjął misję zbawienia człowieka. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00 i 18:00.
  5. Rozpoczęliśmy prace murarsko ? tynkarskie w naszym kościele. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przenoszenie cegieł na chór, a szczególnie niewiastom, które tak chętnie i licznie pracowały. Gdyby były jeszcze chętne osoby do tej pracy, to zapraszamy jutro od godz. 8:00.
  6. Ofiar na potrzeby naszego kościoła w lipcu wpłynęło od 104 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 11770zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: nowy numer Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość wakacyjny, Gość Niedzielny ?nawiązujący do abstynencji, nie ma wolności bez trzeźwości. Można także nabywać albumy o św. Stanisławie Kostce.