Niedziela 8 kwietnia 2018r. – Ogłoszenia

II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Bożego Miłosierdzia

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Ze względu na przepisy liturgiczne w tym roku Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzona będzie 9 kwietnia w poniedziałek. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00 i 18:00. Z uroczystością tą związana jest Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Dlatego te osoby, które pragną podjąć się Duchowej Adopcji zapraszamy jutro na Mszę Świętą o godz. 18:00.
  3. W najbliższy wtorek 10 kwietnia nasza młodzież przystąpi do Sakramentu Bierzmowania na Mszy Świętej o godz. 18:00, którego udzieli Ks. Bp Roman Marcinkowski.
  4. Dzisiaj naszymi ofiarami do puszek, jak słyszeliśmy z listu Episkopatu, możemy wesprzeć wszystkich podopiecznych, którymi opiekuje się Caritas. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą wsparciem kosztów związanych z ogrzewaniem naszego kościoła. Już dziś składamy Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Ofiar na prace związane z naszym kościołem w marcu wpłynęło od 99 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 10600zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny z artykułem ? Jezu Ufam Tobie, trzy słowa są kluczem do Bożego Miłosierdzia, jak je wprowadzić do naszego życia.