Niedziela 31 grudnia 2017r. – Ogłoszenia

Niedziela Świętej Rodziny

  1. Dziś zakończenie roku. Zapraszamy dziś na Mszę Świętą o godz. 18:00, po której odbędzie się nabożeństwo z racji zakończenia Roku.
  2. Jutro Nowy Rok i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte odprawiać będziemy jak w każdą niedzielę.
  3. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego ? Trzech Króli. Tego dnia święcimy kadzidło i kredę, którą na drzwiach naszych domostw kreślimy litery imion Mędrców ze Wschodu: Kacper, Melchior i Baltazar dodając cyfry Roku Pańskiego. Msze Święte odprawiać będziemy jak w niedzielę, a ofiary złożone na tace przeznaczone są na cele misyjne. Jest to również pierwsza sobota miesiąca. Tegoż dnia 6 stycznia ulicami naszego miasta przejdzie 7 Orszak Trzech Króli. Początek spotkania o godz. 11:00 na dziedzińcu Wyższego Seminarium Duchownego, a zakończenie na Stanisławówce. Szczegółowy program jest na ulotkach, które można zabrać przy wyjściu z kościoła i na plakatach. Również w sobotę po Mszy Świętej o godz. 16:00 zapraszamy na koncert kolęd w naszym kościele w wykonaniu dzieci ze Szkół Płockich.
  4. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec w intencji ofiarodawców budowy naszego kościoła.
  5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00.
  6. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna czynna jest tylko rano od godz. 7:30 do 8:30.
  7. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny z witrażem Bożonarodzeniowym, Miłujcie się i Gość Niedzielny na Boże Narodzenie i Nowy Rok, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i obrazek z modlitwą przy wigilijnym stole. Można także nabywać kalendarze na 2018r.
  9. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

WTOREK – 2 stycznia 2018r. od godz. 15:00
ul. Lachmana 2

ŚRODA – 3 stycznia 2018r. od godz. 15:00
ul. Lachmana 4, 8

CZWARTEK – 4 stycznia 2018r. od godz. 15:00
ul. Lachmana 6, 14

PIĄTEK – 5 stycznia 2018r. od godz. 10:00
ul. Gęsia i Letnia
ul. Żabia, Błotna i Wspólna

Początek wizyt duszpasterskich od godz. 15:00, tylko w piątek od godz. 10:00.