Niedziela 12 listopada 2017r. – Ogłoszenia

XXXII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Dzieciom poświęcimy Różańce. Natomiast za tydzień po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Możemy zapisywać jeszcze na wypominki roczne za naszych zmarłych, wyrażając im w ten sposób naszą wdzięczność.
  3. Jutro 13 dzień listopada, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  4. Odnowa w Duchu Świętym serdecznie zaprasza Parafian na obchody Jubileuszu 25-lecia Wspólnoty w naszej parafii, które rozpoczną się o godz. 9:30 w dniu 18 listopada. Program uroczystości znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  5. Koło Naukowe Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku serdecznie zaprasza na 40 Jubileuszowe Sympozjum, które odbędzie się dnia 15 listopada. Temat obrad brzmi: ?Bóg ? Historia ? Świat. W 100 rocznicę objawień fatimskich?. Program szczegółowy jest wywieszony na plakacie.
  6. Pan Organista podziękował za pracę w naszej parafii. Za wszelki wkład włożony w pracę w naszej parafii również składamy serdeczne podziękowanie.
  7. Dzisiaj przeżywamy 9 Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich prześladowanych ze względu na Jezusa Chrystusa. Dla prześladowanych chrześcijan są przeznaczone zbierane dziś ofiary do puszek.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny oraz Gość Niedzielny z artykułem o prześladowanych chrześcijanach, których co roku ginie 100 tysięcy, wyznawców Chrystusa. Możemy też nabywać film z uroczystości Poświęcenia naszego Kościoła, 3-godzinne nagranie w cenie 50zł.