Niedziela 16 października 2016r. – Ogłoszenia

XXIX Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Trwa październik ? miesiąc modlitwy różańcowej. Na nabożeństwa Różańcowe zapraszamy na godz. 17:15, a we wtorek dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej, a w czwartek dzieci przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  3. Dzisiejszą niedzielę, jak i najbliższy tydzień przeżyjemy jako dni modlitw w intencji misji. Wspomóżmy wszystkich tych, którzy ewangelizują, jak również tych, którzy są ewangelizowani, nie tylko naszymi modlitwami, ale również naszymi ofiarami pieniężnymi, by dzięki temu było możliwe prowadzenie dzieła ewangelizacji.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 rozpoczniemy modlitewne czuwanie przed Bogiem ? Różańcowe Jerycho, do poniedziałku do godz. 12:00, dziękując za łaskę Chrztu Świętego, wypraszając pokój i powstrzymanie zła, za prześladowanych chrześcijan, wynagradzając za zniewagi wyrządzone Najświętszemu Sercu Jezusowemu i Maryi. Zachęcamy do wspólnego adorowania Chrystusa.
  5. Zbliża się listopad, możemy zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej z kalendarzem, Losservatore Romano, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny z obrazkiem Matki Bożej Częstochowskiej do pokolorowania, Miłujcie się i Gość Niedzielny. Można także nabyć album o Papieżu Franciszku i Kalendarz Rolników.