Niedziela 3 lipca 2016r. – Ogłoszenia

XIV Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
  2. Trwają wakacje. Dla nas, a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży niech staną się one okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.
  3. W najbliższy pierwszy wtorek miesiąca po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec w intencji budowy naszego kościoła.
  4. Przypominamy o pielgrzymkach: z Bieżunia do Niepokalanowa od 6 do 11 lipca i na Jasną Górę od 6 do 14 sierpnia. Na tę pielgrzymkę, jak i na duchową można zapisywać się w kancelarii parafialnej.
  5. Przypominamy, że na czas wakacji nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 16:00. Pozostałe Msze Święte jak w niedzielę. Również w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek od godz. 7:30 do 8:30 i od 16:00 do 17:00.
  6. Ofiar na budowę kościoła w czerwcu wpłynęło od 105 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 10930zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Różaniec, L?osservatore Romano, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny z pocztówką, którą można wysłać do Papieża i Gość Niedzielny z artykułem o włoskim stygmatyku ? Brat Elia, któremu rany na jego rękach, nogach i boku otwierają się co piątek.