Niedziela 29 maja 2016r. – Ogłoszenia

  1. W najbliższy czwartek, w ostatni dzień Oktawy Bożego Ciała zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00. Po Mszy Świętej będzie procesja Eucharystyczna, dlatego zapraszamy całą asystę procesyjną, a po procesji poświęcimy wianki z pierwszych kwiatów i ziół leczniczych, modląc się jednocześnie o opiekę nad plonami i dobre urodzaje.
  2. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  3. W środę rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będziemy odprawiać po Mszy Świętej o godz. 18:00 ? będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i śpiewana Litania do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
  4. W środę Dzień Dziecka. Pamiętamy w tym dniu o modlitwie za nasze dzieci, wypraszając dla nich mądrość, roztropność i odpowiedzialność.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00.
  6. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy całą asystę procesyjną.
  7. W przyszłą niedzielę 5 czerwca obchodzić będziemy Święto Dziękczynienia pod hasłem ?Chrzest Darem Miłosierdzia?. A ofiarami złożonymi do puszek w przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć budowę świątyni Opatrzności Bożej jako wotum narodu.
  8. W tym roku dzieci z biedniejszych rodzin z naszej parafii mogą wziąć udział w wypoczynku wakacyjnym w Popowie, które organizuje Caritas naszej Diecezji. Chętnych można zgłaszać dzisiaj po Mszy Świętej lub w kancelarii. Termin wypoczynku od 4 do 14 lipca.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Różaniec, L?osservatore Romano, Wiara Patriotyzm i Sztuka, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny z praktycznym dodatkiem na Boże Ciało i Gość Niedzielny z artykułem o powstaniu święta Bożego Ciała.